Overview

Analityk biznesowy​/UML BPMN Jobs in Warsaw – Poland at Bluesoft Sp. z o.o.

Title: Analityk biznesowy​/UML BPMN

Company: Bluesoft Sp. z o.o.

Location: Warsaw – Poland

Type: Contract

Category: Skilled Labor/Trades

Position: Analityk biznesowy (UML BPMN)

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.com

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba pracująca na opisywanym stanowisku będzie pracować w zespole projektowym tworzącym rozwiązania używane przez wszystkich obywateli pracując dla polskiej instytucji z sektora publicznego.

Zakres obowiązków:

Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym

Określanie interesariuszy, otoczenia biznesowego oraz wpływu projektów na organizację

Określanie zdolności oraz wariantów biznesowych

Określanie KPI dla projektów

Przygotowanie słowników, reguł oraz procesów biznesowych

Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych

Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych.

Nasze oczekiwania:

Wyższe wykształcenie informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne

Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Doświadczenie w pracy przy projektach IT

Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

Bardzo dobre umiejętności analityczne

Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych o raz IT

Znajomość: BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem

otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania

Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego / obywatela

Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium odbiorców

Oferujemy:

Realizację własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi to oni tworzą naszą siłę. Doceniamy inicjatywę,

jesteśmy otwarci na realizację własnych pomysłów.

Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz osobistego. Nie mamy odgórnie i szablonowo wyznaczonej drogi

rozwoju dla każdego pracownika. Wszystko w Twoich rękach!

Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy

i zapewniamy kolejne wyzwania.

Coś jeszcze? Pewnie! Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz benefity (kar ta MultiSport, prywatne ubezpieczenie

medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

Czy jest fajnie? Jest luźno i przyjaźnie, pracujemy zespołowo i dzielimy się wiedzą

About Bluesoft Sp. z o.o.